Hľadá sa najlepšie fitko v Bratislave #3 BODY ENERGY CLUB

Dnes Vám predstavím v poradí tretie fitko, ktoré som pri hľadaní toho najlepšieho čo hlavné mesto ponúka, vyskúšala. Už som písala o Goleme v Avione TU a Hamilton Clube v Mlynskej doline TU.
Okolo budovy RELAXX – u som chodievala pravidelne a páčilo sa mi to, ako vyzerá zvonka. Taká sklenená, moderná, pekná. Že tam je fitness centrum som vedela tiež, no nejako som tušila aj to, že to nebude miesto určené pre nás obyčajných smrteľníkov. Nedalo mi to a zavítala som na ich internetovú stránku. Ostala som očarená tým, čo všetko toto miesto ponúka. Na 3300 (!!!!!) metroch štvorcových nájdete fakt všetko, čo fitness club môže mať. A ďalšou skvelou vecou bolo to, že to všetko môžete vyskúšať úplne zadarmo. Fitness, kardio, skupinové cvičenia, vírivka, bazén, sauny, odpočinková zóna. A keď so sebou zoberiete aj kamaráta, dostanete dokonca na bare 10€ a môžete vyskúšať rôzne dobrôtky, ktoré toto centrum ponúka. Že nejdete? Ja som išla a urobila som si skvelý fitness a wellness deň úplne zadarmo. A to stačilo len zavítať na stránku a vyplniť tri riadky. Ak Vás to zaujalo kliknite SEM!
 Spätne sa mi ozvala slečna z recepcie a dohodli sme sa, že ešte v ten deň prídeme. Kedže som v Relaxx- e ešte nikdy nebola a okolo som chodievala len autom, prístup autobusom z Mlynskej bol trocha problematický. Vystúpili sme pri Auparku a odtiaľ to bolo fakt ďaleko. No počas cvičenia som si všimla, že okolo chodil aj nejaký autobus, myslím 95. Tak to by nemusel byť až taký problém.
 Pri vstupe nás milo privítali, a dostali sme kartičky na vstup a uteráky. Slečna nás previedla po celom klube, všetko nám poukazovala a povysvetľovala. Pýtala sa nás, čo nás zaujíma najviac, aby nás nezdržovala (alebo seba? :)), ale kedže ja som chcela vidieť všetko, ukázala nám všetko. Na to aby som Vám všetko mohla opísať som si musela otvoriť ich stránku a pozrieť sa na mapku, lebo som si presne nepamätala, čo všetko tam bolo. Celé jedno poschodie tvorila kardio a funkčná zóna (a keď tak pozerám na mapku nebolo to celé poschodie, ale vzhľadom na fakt, že to bolo od ostatných častí oddelené, vyzeralo to ako celé poschodie:)). Boli tam všetky stroje, ktoré si pod slovom kardio predstavíte. Mohli ste si na nich nastaviť typ cvičenia ktoré preferujete, či už idete na vytrvalosť, spaľovanie tukov, alebo chcete čo najviac šetriť srdce. Čo mňa na kardio strojoch veľmi zaujalo bolo to, že ste si mohli na jednoduchej mapke pozrieť, kde presne na trati sa nachádzate a koľko kôl ste už  prešli (áno chlapi, poďte do mňa :D). Na ďalšom poschodí sa nachádzala Fitness časť. Neviem či pri tom množstve strojov vôbec je možné, aby nejaký stroj chýbal, ale nejdem tvrdiť, že tam bolo všetko, lebo zase príde niekto s tým že medzi Smithovým strojom a Squat Rackom je rozdiel (nuž, aj ja sa učím pri písaní vlastných recenzií :)) No každopádne som tým chcela povedať len to, že strojov a činiek je tam ako v Goleme a Hamiltone dokopy. A k dispozícií máte vždy trénera. V cene.
V clube sa nachádza niekoľko miestností na skupinové cvičenia a mňa najviac zaujala tá, ktorá bola plná boxerských vriec. Pôvodne som to chcela ísť vyskúšať, ale keď som videla miestnosť plnú chlapov hmotnostných kategórií nad 100 kg s podielom telesného tuku 1%, rozmyslela som si to. Asi by som medzi nimi vyzerala smiešne. Rozpis všetkých skupinových cvičení si môžete pozrieť TU. Ďalšiu vec, ktorú sme po cvičení vyskúšali bol bar. Vrámci voľného vstupu sme dostali aj kredit na bare a preto sme si po cvičení dali proteínový nápoj. Môj bol banánový bez cukru, ktorý bol síce naozaj perfektný, ale bolo mi z neho zle ešte dva dni. Tým nechcem povedať, že by služby baru boli zlé, skôr naopak. Len pollitra bolo na mňa veľa. Na úplnom konci sme dostali ešte nejaké ovocie a proteínové tyčinky.
Ďalej naše kroky smerovali k bazénu. Na bare na ďalšom poschodí sme dostali plachty do wellness zóny a v bazéne sme si dali dve dĺžky. Ja som už viac po cvičení nezvládla a predsa len sa mi vírivka páčila viac. V tejto časti sa ďalej nachádzali sauny- fínska, bio a parná a tiež oddychová zóna s nádherným výhľadom na Bratislavu. Čo sa týka počtu ľudí (medzi 17:00- 20:00 približne) najprv som mala pocit, že tam takmer nikto nie je. Ale keď som sa na to pozrela spätne, všade boli ľudia, ale vzhľadom na tú rozlohu to vyzeralo pomerne prázdne. Tu asi žiadne čakanie na stroje nepoznajú.
Trocha som sa obávala toho, že po docvičení a doskúšaní ma na recepcii budú nútiť zakúpiť si členstvo (ako sa to v niektorých fitkách robí), ale vôbec sa nič také neudialo. Slečny boli veľmi milé a na záver nám dali vyplniť dotazník spokojnosti, ktorý bol zaradený do žrebovania o mesačné členstvo (a ja si neprajem nič iné, len aby som to vyhrala). Ešte stále to nechcete ani vyskúšať? 🙂

A na úplný záver to, na čo každý čakal. Cena. Ako dobre predpokladáte, je vysoká. Ale treba uznať, že si majú za čo vypýtať toľko. Mesačné členstvo stojí 119€ (no údajne ho takmer nikto nevyužíva), bežnejšie je ročné a to stojí 799€. Mesačne to vychádza na 67€ za fitko, skupinové cvičenia, bazén, wellness, trénera a to naozaj nie je veľa vzhľadom na fakt, že všetky uvedené služby môžete využívať neobmedzene aj viac krát denne. Kedže to však hodnotím z môjho pohľadu a hľadám len vhodné fitko a nie aj bazén a wellness, pre mňa je cena veľmi vysoká. 

Moje hodnotenie:

+
vybavenosť
skupinové cvičenia
sauna
vírinka
bazén
tréner v cene
milý personál
krásny výhľad
celkový vzhľad
celkový dojem
cena (z môjho pohľadu)
dostupnosť (z Mlynskej doliny)

Celkové hodnotenie: 5/5Dávam im plný počet, pretože si ho určite zaslúžia. Je to klub, ktorý ponúka skvelé služby, za ceny tomu ekvivalentné. Len škoda, že nie je možno využívať len časť služieb, ako napríklad kardio a fitness zónu bez wellness za zníženú cenu. Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

KONTAKT

nika@breaktherules.sk