Môj prvý VLOG!

Áno je to tu. Čo som sľúbila, to plním. Po 4 rokoch blogovania som kúpila kameru, založila svoj YOUTUBE KANÁL (klikaj, odoberaj :)) a na svete je moje prvé video! A na mojom BUCKET LISTE odškrtávam nultý bod!
Počas točenia som ešte nebola 100% rozhodnutá, či sú tieto zábery vhodné na vypustenie do sveta a počas strihania som bola o ich nevhodnosti každou hodinou viac a viac presvedčená, ale nakoniec sa podarilo. Zatiaľ sa Vám vo videu neprihováram, pretože som to nedokázala a HANBILA SOM SA (skutočne som sa HANBILA, ja čo mi nerobím problém absolútne nič!), ale do budúcna na tom budem pracovať. Vlastne niečo som skúšala, ale skončilo to zmätený pohľadom a ešte zmätenejším zdeseným: ,,Asi to nebudem robiť.”
Nie je k tomu ani čo viac napísať. Zostrihať to bolo šialené, kedže som absolútne netušila čo treba natáčať a čo nie a či budú natočené zábery použiteľné pre nejaký celok a či bude reálne pre úplného amatéra, dať to dokopy. Miestami ani nebolo, no po nekonečnom strihaní nepoužiteľných záberov som sa poučila a už chápem Štefanove vyhlásenia typu: ,,Toto nikdy nepoužiješ.” (a áno dievčatá, Štefana uvidíte vo videu tieeeež :))
Tak si užite kúsok Nórska a určite mi dajte vedieť, čo na to hovoríte 🙂

A prosím, majte zľutovanie 🙂
Majte sa krásne 🙂
Vaša

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

KONTAKT

nika@breaktherules.sk