Slovenský eBay? eTržnica!

Keď sa pozriete v internetovom svete okolo seba, všade niekto niečo predáva. Či už nové, použité, nepotrebné, nevhodné darčeky alebo svoje vlastné výrobky. Blogerky predávajúce vlastné výrobky sa snažia vyrobiť vlastné eshop – y, avšak realizácia je komplikovaná a finančne náročná. Keď sa ale chcete dostať k týmto predajcom na jednom mieste, veľmi nepochodíte. Ľudia si na tieto internetové obchody zriadili špeciálne Facebook profily, skupiny, predávajú na malých inzertných portáloch, o ktorých ale veľa ľudí vôbec nevie. Z vlastnej skúsenosti viem, že predať / kúpiť cez internet produkty, je niekedy oveľa zložitejšie, ako sa môže zdať. Veľkým problémom je to, aby sa Váš inzerát dostal k tým správnym ľuďom a ešte väčším – aby ste nenatrafili na podvodníkov, ktorých je vo vodách internetových obchodíkov neúrekom.  
Pred pár dňami som našla skupinu na Facebook – u, venujúcu sa skúsenostiam s predajcami a nakupujúcimi cez internet. V skupine sú verejné tzv. Black list – y, ktoré obsahujú stovky mien nezodpovedných predajcov a kupujúcich, podvodníkov, podvodníckych stránok, nepreberačov dobierok a podobne. Pri nákupoch cez internet je najväčším problém to, že nikdy neviete, kto sedí na druhej strane. Či Vám po zaplatení produkt naozaj pošle, či Vám pošle ten produkt, za ktorý ste si zaplatili alebo či Vám vôbec niečo pošle. Neraz Vás po rozbalení môže čakať nemilé prekvapenie. Počet internetových predajcov – podvodníkov, ktorých pracovnou náplňou je oberať nás o peniaze, je skutočne alarmujúci. To je aj dôvodom toho, že ľudia sa boja cez internet predávať a nakupovať. Doteraz na Slovensku neexistovalo nič podobné ako napríklad české Aukro, alebo zahraničný eBay, ktorý riziko podvodného predaja minimalizuje. Situácia sa však čoskoro zmení. eBay budeme mať aj my. Len slovenský a oveľa rýchlejší. Predstavujem Vám eTRŽNICU !
Pred niekoľkými dňami eTržnica spustila svoju reklamnú kampaň, v ktorej sľubuje úplnú novinku medzi inzertnými portálmi na Slovensku. Alebo inak ,,všetko pod jednou strechou” s jasným cieľom:  ,,Rýchlo, jednoducho a bezpečne.” eTržnica úplne zmení obchod cez internet, bez osobných stretnutí medzi predajcom a kupujúcim, bez zdĺhavej komunikácie a čo je najdôležitejšie – sľubuje ochranu oboch strán. Systém eTržnice bude plne automatický a opatrený unikátnou ochranou obchodných partnerov, pri ktorom nikdy nestratíte preľad o svojich peniazoch a produkt môžete sledovať na ceste k zákazníkovi. Na Váš nákup bude stačiť len pár klikov, počkáte si na tovar alebo službu a až potom, ako budete s tovarom spokojný, budú peniaze bezpečne ,,odovzdané do rúk” predávajúceho. Už sa Vám nikdy nestane, že zaplatíte za produkt, s ktorým po doručení nebudete spokojní. 
Na eTržnici bude môcť predávať úplne každý, kto dovŕšil hranicu 16 rokov a úplne zadarmo. Po každom predaji / nákupe budete mailom vyzvaní, aby ste ohodnotili nákup ako pozitívny, negatívny alebo neutrálny. Recenzie budú na stránkach eTržnice dostupné pre všetkých a preto budete vždy vopred vedieť predchádzajúce skúsenosti s Vami vybraným predajcom.   
eTržnica myslela aj na podnikateľov, pre ktorých ponúka zónu eshop – ov. Každý si môže vytvoriť svoj vlastný ehop. eTržnica sa postará o marketing predávajúceho tak, aby jeho produkty našlo omnoho viac ľudí ako doteraz.
Na eTržnici budete môcť kúpiť produkt ihneď za stanovenú sumu, alebo si produkt vydražiť v aukcii. Tretia možnosť predaja produktu / služby bude formou dohody. Sami sa s predajcom dohodnete na sume za daný produkt. Platba bude realizovaná platobnou kartou, bankovým prevodom, alebo dobierkou, prípadne v hotovosti. Produkt Vám môže byť doručený poštou, kuriérom alebo vlastnou dopravou – napríklad osobné prevzatie.  
Registrovať do eTržnice sa môžete už o 11 dní. Predaj a nákup cez internet nebol nikdy ľahší. Ešte som vás nepresvedčila? Tak si pozrite video na konci článku, počkajte 11 dní a hurá na registráciu!  

 
Nezabúdajte, že stále prebieha hlasovanie v súťaži BLOGER ROKA 2014. Ak máte môj blog radi a chceli by ste ho podporiť v súťaži, môžete tak urobiť TU ! len dvoma jednoduchými klikmi, ktoré mi urobia obrovskú radosť. Zo srdca ĎAKUJEM ! 🙂
Vaša

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

KONTAKT

nika@breaktherules.sk